Wątek: TrójKONT 2007
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2007, 11:43   #2
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
TrójKONT 2007

(Zakładam temat, gdyż nie znalazłam jeszcze nic na temat Gdyńskiego Konwentu, na który mam zamiar pojechać. Mam nadzieję Sayanko, że nie będziesz mieć mi za złe.)



[center:ba5fd25976]Informacje podstawowe/center:ba5fd25976]

TrójKONt 2007
Data: 27 stycznia 2007
Godziny: 10:00-20:00
Cena: 10 zł
Miejsce: ZMCh Polska YMCA Ognisko w Gdyni ul. Żeromskiego 26, Gdynia
Strona oficjalna: http://trojkont.polter.pl
Organizator: ZMCh Polska YMCA w Gdyni i Trójmiejska Inicjatywa RPG'owa.


[center:ba5fd25976]Program/center:ba5fd25976]

-20 godzin prelekcji
-3 konkursy
-1 LARP
-turniej gry bitewnej Warhammer 40k - szczegóły
-turniej gry bitewnej Warhammer Battle - szczegóły
-turniej gry bitewnej Konfrontacja
-pokaz nowego systemu gier bitewnych AT43
-pokazy malowania figurek
-turniej gry karcianej Magic the Gathering - szczegóły
-turniej gry karcianej Lord of the Rings
-Mistrzostwa Pomorza gry karcianej CrystalicuM
-Launch Event gry karcianej Word of Warcraft TCG - szczegóły
-pokaz gry karcianej EVE TCG i Anachronism
-nauka gry i turniej GO
-pokazy tańców celtyckich
-pokazy Chi
-sala konsolowa
-sala DDR
-Games Room - lista gier
-akcja Szpieg
-sala DDR
-stoiska sklepów: GameOX, Vademecum

[center:ba5fd25976] Pare słów od siebie: [/center:ba5fd25976]

Miałam okazję gościć na TrójKONCIE w zeszłym roku, bądź dwa lata temu.. I szczerze mówiąc, konwent ten ma bardzo sympatyczny klimat, ciekawe prelekcji i mimo braku czasu na zagranie na nim jakiejś porządnej sesji warto się tam zjawić dla innych atrakcji.
Serdecznie zapraszam wszystkich, któtrzy będą mieli 27-ego trochę wolnego czasu i zbytek 10 zł.
Ja osobiście zapowiadam swoja obecność i obiecuje jakąś krótką relację po powrocie z niego dla LI napisać.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline