Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2013, 07:04   #48
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Troszkę później niż zapowiadałem, ale oto są wyniki rekrutacji.
Po pierwsze, zaskoczony jestem ilością zgłoszeń. Nie wiem, czy to zasługa promocji gry CP 2077, czy dość burzliwej dyskusji w sondzie, czy też mojej rekrutacji, że tyle osób zgłosiło się do stareńkiego Cyber Punka.
Ogólnie cieszy mnie to bardzo, bo moim zdaniem to naprawdę dobry setting, mimo swoich wad i kilku rzeczy, które się w nim zestarzały.

Naprawdę miałem ciężki wybór. Kilka razy siadałem nad waszymi KP i zastanawiałem się, jaką drużynę z nich skonstruować. Nie było to łatwe, bo nadesłane przez was postacie były naprawdę ciekawe. Może czasami nie wolne od wielokrotnie powielanych schematów, jednak w ogólnym obrazie wszystkie wpisywały się i w setting i założenia rekrutacji.
Przez chwilę zastanawiałem się nawet, czy nie wziąć wszystkich do sesji. Po namyśle jednak stwierdziłem, że 9 osób to byłoby za dużo i dla mnie i dla was. Ostatecznie zadecydowałem się, że w grze wezmą udział następujące osoby:
- Pinn - nomad;
- Gob1in - solos;
- Nergala - technik;
- Rebirth - solos;
- Brilchan - netrunner;
- Reinhard - technik.

Wszystkim, którzy nadesłali KP serdecznie dziękuję za pracę i poświęcony czas. Przykro mi, że nie wszyscy mogą zagrać (bo wszystkie KP trzymały poziom), ale takie są niestety nieubłagane reguły rekrutacji.

Temat do zamknięcia.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline