Wątek: Serial RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2013, 10:51   #12
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał kanna Zobacz post
Czyli dobrze rozumiem: jest komisariat (przykładowo) oraz 5 ról: komendant, śledczy 1, itp.
Każdy ma przyznaną osobną sprawę (morderstwo, napad itp), czy zajmują się jedną, jako zespół?

Pomysł wydaje mi się nośny, tylko trudno wymagać deklaracji graczy na uczestnictwo we wszystkich "odcinkach" (odsłonach). Choć - jak rozumiem - zespół nie musi przetrwać w całości.

Ma potencjał. Osobiście - lubię "gotowe" postacie.
Drużynowo gracze zajmują się jedną sprawą. Poza tym dokładnie ma być tak jak mówisz. I tak sobie myślałam, że nie koniecznie zespół musi przetrwać w niezmienionej postaci przez wszystkie przygody - taki wygodny format jeżeli chodzi o rotację graczy - nie trzeba się deklarować na nie wiadomo jak długo i mam nadzieję, że i mnie to by ułatwiło.

Pinhead Policyjno-nadprzyrodzone ma być. Nie ma innej opcji. Z Archwum X ale zamiast kosmitów duchy/demony/wampirzaki i wszystko inne. Z Archwium X/Supernatural ... tak dla przedstawienia jakiegoś ogólnego obrazu.
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks

Ostatnio edytowane przez F.leja : 28-01-2013 o 10:59.
F.leja jest offline