Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2013, 15:46   #8
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Nierozgarnięty Chad zawsze pociesznie go bawił. Dzieciak był mistrzem klawiatury, ale na żywo wydawał się taki nie rozgarnięty. Zupełnie jak TanBoy, pomyślał Yamada. Dokończył papierosa, wrzucając go do kubka Visa , zwyczajowo przyjętej popielniczki. Automatycznie podszedł do lodówki, by przekąsić co nie co. Był całkiem dobrym kucharzem . Najczęściej to Nori gotował jakieś żarcie, choć jakość składników była niczym w porównaniu z tym co jadły korpy. Wyjął pasztet , trochę chleba oraz Pepsi. Śniadanie Mistrzów.

-Lee całkiem dobry pomysł. Zaskoczyłeś mnie. Trip i ty możecie zaaranżować małą randkę. ''Yo. To moja koleżanka''. Dzieciak pewnie lata z napiętym rozporkiem. Jak coś spokojnie mogę czekać przed tym parkingiem , zobaczyć jak Digiman wchodzi. Wtedy dam wam znak. Kk*?

*inna forma Ok .
 
Pinn jest offline