Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2013, 18:02   #26
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Wiedźma rozejrzała się po wnętrzu statku. Zdaje się, że spadali... Cóż, ten statek i tak by dłużej nie pociągnął.
Uchwyciła pewniej swój pistolet i krótką salwą oczyściła sobie nieco drogę od obecnej pozycji w kierunku szachowanego przez gobliny Nyio. Odbiła się stopami od ziemi i długim skokiem znalazła się tuż przy koledze w opresji. Złapała swój miecz i wyprowadziła pchnięcie sprzed piersi w podstawę czaszki goblina.
- To za twoją "ryceską pomoc", kochasiu.- Rzuciła Arvelica, przekrzykując huk silników i tumult potyczki.- A teraz zbieraj się, mamy trochę zielonych do pobicia!-
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline