Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2013, 22:07   #25
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam Was serdecznie.

Na początku - Efcia - przepraszam, że tak mało dla Twoje postaci w poście. Obiecuję poprawę, ale nie bardzo miałem co pisać.

Czas na kolejne posty do 5 lutego 2013r do godziny 20:30.

Zakładam, że grupa przy lokalu powinna wrócić do domów (w końcu). Jako, że czas u Was i u ludzi w MRze troszkę się rozjechał musiałem podjąć decyzję o przyśpieszeniu.

Wasze posty chcę, aby były ponownie przyjazdem do pracy. Tak między 8.00 a 9.00 rano powinniście być na miejscu. Tam dowiecie się o kolejnym zabójstwie, tym opisanym we fragmencie dla wszystkich.

chciałbym wrócić do sprawdzonej formy grania w Łowców. A mianowicie Wasze posty mają być "planem działań" Waszych bohaterów do godziny 10.00 - 11.00 rano. Podobnie jak wcześniej zrobił to Harard w swoim poście.

Abym wiedział, co bohaterowie planują.

Jakiekolwiek działania z wieczora lub poranka wymagające mojej konsultacji proszę przysłać na PW. Unikajmy w tej turze GG docka, bo nie wiem jak aktywny na nim będę.

Pozdrawiam.
 
Armiel jest offline