Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2013, 22:18   #116
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
To może tak:

Standardowo - 72 godziny od napisania postu MG lub zakończenia tury, jeśli MG nic nie miał konkretnego do opisania. Sugerowana długość postów: dowolna.

Walka - 48 godzin od postu MG lub zakończenia tury, jeśli gracz się spóźnia to MG przejmuje tymczasową (jedna tura lub więcej w zależności od tego jak długo gracz się spóźnia) kontrolę nad jego postacią (dlatego jeśli nie macie czasu to dajcie Damianowi wskazówki dot. działań waszych postaci). Sugerowana długość postów: krótkie (chyba, że ktoś ma czas i ambicję by napisać w terminie długi post).

Nada to troszkę więcej dynamiki moim zdaniem i być może w końcu coś ruszy.

@Nathias
W walce wolę krótkie posty, aniżeli długie na A4 eposy, które można skrócić do idiotycznie ograniczonego "to ja go mieczem".

@Kerm
Poczekamy za diablicą i wtedy Brand zadziała, a po mnie cała reszta. Chyba, że ja wykryją i będziemy turlać na inicjatywę (wtedy proponuję drużynową inicjatywę).
 

Ostatnio edytowane przez Warlock : 28-01-2013 o 22:23.
Warlock jest offline