Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2013, 01:29   #4
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Zanim reszta jeszcze się dopiszę do komentarzy małe przypomnienie.


Czas na odpowiedź po moim poście 7 dni. Jak ruszycie szybciej i wszyscy odpowiedzą i ja przyśpieszę. Ale potem znów wracamy do 7 dni i tak dalej.


Teraz postraszę:

1 raz brak odpowiedzi gracza w ciągu 7 dni ostrzeżenie.

2 raz brak odpowiedzi gracza w ciągu 7 dni ostrzeżenie.


3 brak oznacza wywalenie gracza z sesji.



By temu zapobiec gracz który wie że się nie wyrobi może w ostatni dzień czyli 7 ale do godziny 14:00 dać prośbę o jednorazowe przejęcie postaci przez admina. Nie mniej jednak może to zrobić tylko raz na ostatnią chwilę. Lecz gdy poprosi o przejęcie gracza wcześniej i zmieści się do 6 dni. Może to zrobić wielokrotnie. Szanujmy czas jak i innych graczy.

Jest dużo nowych użytkowników na forum którzy grają tutaj. Spokojnie dacie radę to storytelling. Bez rzucania kostką, chyba że będą jakieś zgrzyty. Jeżeli ktoś nie czuję się na siłach i boi się napisać swój pierwszy post lub nie wie do jakiego momentu może opisać sytuację, to służę pomocą. Czy to na gg, PW. Ewentualnie możecie popytać tu w komentarzach. Ale odwagi sama jestem Świeżakiem. I bez ćwiczeń niema wyników. Każdy kiedyś zaczynał więc myślę że elita która też tu gra nie będzie wytykała prześmiewanie błędów tylko nawet pomoże.
 
Nasty jest offline