Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2013, 21:01   #8
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
- Wy j***ne przez rzeżączkę wyp****ki ludzkość! - Warknął wściekle Jack. - Wara od mojego tira! Blade trzymaj się!
Doktor skręcił gwałtownie kierownice ufając w miażdżącą siłę kilkunastu ton ładunku. Zaraz potem skręcił ja w drugą stronę modląc się by nie wylądować w rowie.
Jeśli mu się uda otworzy okno i korzystając z bocznych lusterek postrzelić pajaców co mu na pace siedzieli. Naczepa zawsze skręca do dopiero po chwili, więc powinien ich widzieć.
Miał zamiar staranować vana i przynajmniej zahaczyć o pajaca z przodu. To powinno go obrócić na tyle żeby siła rozpędu zepchnęła go z drogi.
- Jak ja nie dam radu strzelaj do pajaców z tyłu! - Jack zawołał do towarzysza w trakcie manewru. - A jak nie to tych wrzodów na tyłku co jadą z boku!
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline