Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2013, 23:08   #43
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pinn Zobacz post
Tak. Wrzuciłem to raczej byś mógł zobaczyć (w zasadzie kopia z podręcznika) jakie mogą być programy, jakie typy. Zresztą taki dobry sieciarz na pewno ma coś niezłego na dyskietkach , co nie?
Osobiście myślałem żeby przerobić tego wirusa co Amerykanie podrzucili do Irańskiej bazy nad badaniami atomowymi że jak Digiman próbował by wysłać jakieś SOS to zamiast alarmu włączyło by mu się pod czachą Tunderstruck AC\DC na pełny regulator XD

Młody zostaje w melinie i dłubie sobie przy wirusach chociaż nie wiadomo czy w końcu użyjemy czy nie. Wydaje mi się że lepiej byłoby skoczyć do tego ripperdocka niż dawać naszej ofierze jakieś syfiaste dragi albo weźmy z obu źródeł i potem wybierzemy

Przez najbliższe 2 dni mogę być gorzej dostępny postaram się zajrzeć wieczorem ale pewnie będę zbyt padnięty żeby odpisać
 
Brilchan jest offline