Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2013, 23:42   #58
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Ja jestem za wyliczaniem średniej i jednak działaniu grupami, bo nie robi się taki bałagan w odpisach. W tym przypadku wyszła mi średnia drużynowa 37,5 więc musimy zdecydować czy będziemy zaokrąglać w górę czy w dół (może być potrzebny dodatkowy rzut w tym drugim przypadku, żeby ustalić kto ruszy pierwszy przy równej inicjatywie - uczciwe 50% szans).

Notabene, zauważyłem że nie każdy dostał rzuty przy umiejkach po drodze. Jeszcze przy tropieniu mogę zrozumieć, że tylko niziołek potrafi, ale spostrzegawczość to i Johann ma, a rzutu nie dostał...

A, też najpierw odpisałem a później zajrzałem tutaj, ale usuwać już nie będę, bo chyba bym to zupełnie rzucił w diabły jakbym drugi raz miał pisać, a akurat wrzuciłem deczko ponad tą standardową linijkę.
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline