Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2013, 17:41   #30
mckorn
 
mckorn's Avatar
 
Reputacja: 1 mckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputację
...
To co mam Wam pokazać? Całkowite uniesienie przedmiotu do góry jest ciężkie i bardzo męczące (udaje się głównie podczas niekontrolowanego odruchu psychokinetycznego aka poltergeista)

Przepraszam, że zrobiłem z tego tematu coś na wzór bloga. Niech każdy zainteresowany napisze coś od siebie, wtedy zgodnie z tytułem porozmawiamy i wymienimy opinie; jeżeli chodzi o mnie, to mogę wyjaśniać poszczególne rzeczy związane z Psioniką (tutaj lub na PW).

@JPCannonie:Ja nie uważam tego za wewnętrzną moc. Od kilku lat moje doświadczenia z Psi są bardziej powiązane z nauką niż z... zabawą w czakry i medytację (choć to ostatnie jest często przydatne nie tylko w Psionice)

@Anonimie akurat obrabiam w MM film pokazujący coś oczywistego. Jeżeli wiesz co chciałbyś zobaczyć to pisz (ale nie oczekuj kul ognia itp.)

Edit:
Co do naukowego wytłumaczenia zjawisk Psi to krąży kilka teorii. Postaram się je w tym poście odpowiednio zaprezentować.
 
__________________
Nieobecny

Ostatnio edytowane przez mckorn : 01-02-2013 o 17:48.
mckorn jest offline