Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2013, 18:16   #71
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Cena chipa HR, tej wersji podstawowej to około 200 e$. Po mniej więcej tyle liczyłem go graczom, którzy się na niego zdecydowali.
Są oczywiście droższe modele, które mają kilka dodatkowych funkcji. Postaram się dzisiaj wieczorem opisać HR lepiej w "Materiałach"

Co do postu Goblina, to go jeszcze nie czytałem. Z tego co jednak widzę z komentarzy napisał, że Latynosi schodzą na dół.
Tego typu opisy powinny być zarezerwowane dla MG. Tym bardziej, że sesja toczy się w szybkim tempie, a nie każdy siedzi 24h przy kompie.
Ja staram się odpisywać, jak już wszyscy przynajmniej raz odpiszą i przede wszystkim jasno określą swoje deklaracje.
Jedynym wyjątkiem od tej sytuacji są jakieś dialogi, jak np. ten z Digimanem.

Jeżeli obecnie wpis Goblina nikomu nie szkodzi, to może zostać i nie będę wymagał edycji. Latynosi obecnie zjadą na poziom -1 na którym wy jesteście. Co będą robić, to opiszę w następnym poście, jak już określicie swoje plany.

Potrzebna jest zatem pewna równowaga i wyczucie. Jeżeli widzicie, że akcja wymaga mojej interwencji, a jeszcze wszyscy gracze się nie wypowiedzieli, to musicie uzbroić się w cierpliwość, aż odpiszą.
Mam nadzieję, że to wyjaśnia sytuację.

Wygląda ona, więc teraz następująco. Zauważacie, że z windy wychodzi sześciu Latynosów. Są niewątpliwie członkami gangu, ale nie wiecie jakiego, ani jakie mają plany. I na razie tyle. Więcej informacji w moim następnym poście.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman

Ostatnio edytowane przez Pinhead : 01-02-2013 o 18:19.
Pinhead jest offline