Wątek: Język polski
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2013, 18:20   #10
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Bardzo ciekawe uwagi muszę przyznać. Może i temat był stworzony w reakcji o której napisałeś, jednak nie był on przeznaczony tylko do tamtej rozmowy. Tak jak pisałem wcześniej, temat ten ma być miejscem do którego kierować ma się osoby które wyszukują błędy w wypowiedziach i opisują je w temacie robią offtop. Do tego mam nadzieję, że uwagi napisane tutaj będą konstruktywne i da się ich potem użyć by nauczyć się czegoś ciekawego na temat poprawnej pisowni. Zaznaczałem to wszystko już w pierwszym poście.

Jeśli jest szansa, że temat ten będzie używany zgodnie z założeniem, a nie do wyszukiwania pierdółek by nabić sobie posty, to liczę na to, że części ludzi naprawdę się on przyda.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline