Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2013, 09:39   #17
Lomors
 
Lomors's Avatar
 
Reputacja: 1 Lomors wkrótce będzie znanyLomors wkrótce będzie znanyLomors wkrótce będzie znanyLomors wkrótce będzie znanyLomors wkrótce będzie znanyLomors wkrótce będzie znanyLomors wkrótce będzie znanyLomors wkrótce będzie znanyLomors wkrótce będzie znanyLomors wkrótce będzie znanyLomors wkrótce będzie znany
To był odpis specjalny. : D Z racji tego że wyjeżdżam nie będzie mnie przez tydzień i będzie mi trudniej odpisywać (może dorwę lapkiem wifi, a tak to będę na komórce siedział), a g-docować to już pewnie będzie mi trudniej, to postanowiłem zrobić taki specjalny odpis, skoro już prawie cała drużyna zebrała się w jednym miejscu.
A tak się składa że kostki wylosowały jedną krytyczną porażkę, a jak potem popatrzyłem na to co się dzieje, to w głowie pojawiła mi się scena z "Porachunków" i właśnie tą muzyką w tle.

Btw., Khemi - z Hakoonem umówiłem się, że dam mu 100 PD, jak dopisze sobie chorobę alkoholizm (dlatego w karczmie musiał przystanąć i wyżłopać komuś piwsko).

Edit: Nie wiem jak Wam, ale jak czytam posta to muzyka idealnie się kończy pod koniec. Byleby nie czytać za szybko.

No. I drużyna skompletowana po trzech postach chaosu. Teraz tylko niech wszyscy się grzecznie polubią, elfy z krasnoludami, pomagierzy inkwizycji z magami-renegatami i będzie pięknie. :>
 

Ostatnio edytowane przez Lomors : 02-02-2013 o 10:13.
Lomors jest offline