Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2013, 23:21   #39
mckorn
 
mckorn's Avatar
 
Reputacja: 1 mckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputację
Porozmawiajmy poważnie:
Już o tym mówiłem- Jestem Psionikiem; takim się urodziłem i niestety nie mogę tego zmienić . Pod stołem nie mam magnesu. Zresztą: jaki znany Ci magnes przyciąga aluminium, papier i plastik (reszta filmików w drodze )? Jeżeli właśnie zniszczyłem porządek świata niektórych z Was, to przepraszam ale to Wy chcieliście dowodu.


(Z góry przepraszam za to co napiszę ale inaczej nie mogę)
Czuję się jakby ktoś na mnie nabluzgał. Dwanaście lat spędzonych w Psionice i ktoś pisze, że jestem iluzjonistą... JPCannonie! Miałeś rację, nie zrozumieli.

Ja spełniłem Waszą prośbę, teraz piszcie o zjawiskach, które spotkaliście- poprowadzimy dyskusję.

Edit:
W następnym filmie poruszam kasetą magnetofonową. Jak teraz to wytłumaczysz? Magnes przyciągający plastik?

Edit2:
By uniknąć głupich pytań. To na filmiku z G+ to lekki krwotok aka zmiana ciśnienia krwi w głowie.
 
__________________
Nieobecny

Ostatnio edytowane przez mckorn : 02-02-2013 o 23:30.
mckorn jest offline