Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2013, 06:47   #22
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Hahahaha, co racja to racja . Kiedyś w Warhammerze chciałem zagrać klasycznym elfem łucznikiem bez jakiś wybitnych komplikacji, to usłyszałem tylko docinki typu "a zieloną pelerynkę z broszą w kształcie liścia też chcesz?" Także prawda, że dziś standardowy model mocno się wyróżnia Oczywiście tamten mój tekst był przerysowany jak tekst w rodzaju "Macie dość swojego starego auta? Nudzi was podróż komunikacją? Kupcie super buty pumy i popylaj na piechotę!" ale sądzę, że o tym i tak wszyscy wiedzą. Chociaż powiem Ci szczerze Kelly, że czasem chcąc pograć na szybkiego dla czystej frajdy i śmiechu, naprawdę miło jest zagrać krótką sesyjkę, starą dobrą grupką poszukiwaczy złożonej najlepiej z człeczyny palladyna o złotym sercu, ślicznej elfiej łuczniczki, zadziornego krasa wojownika i niezbyt rozgarniętego półorka w typie "HULK SMASH!" Zabijając w rozległych podziemiach hordy potworów wszelakiej maści i wyrywając z ich trzewi ostatnią oszczędzoną przez nie złotą monetę By w końcu po wszystkim wyjść w trybie słów motion na powierzchnie, ciągnąc za sobą wory skarbów, albo co bardziej oklepane, małego niziołka/halfinga który ciągnie skarby za resztą drużyny (bez urazy dla tych zacnych ras).
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 04-02-2013 o 06:51.
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem