Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2007, 11:08   #39
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
Edmund spoglądał na Kryształ Dymny z brakiem zainteresowania.
”Mgła i ułuda to nie dla mnie.”
Gdy mistrz wspomniał go ten kiwnął tylko głową że rzeczywiście po tym nie trzeba go przekonywać. Na słowa o cesarzu spojrzał na Mistrza z zainteresowaniem.
”Mojego Kolegium? A zatem mój mistrz skupił się na Uglu. Kolegium Cienia. Nie na pewno to nie dla mnie. Zbyt lubię być w centrum zainteresowania oraz za bardzo się wsłuchałem w chwalebne opowieści o bohaterach by zniknąć we mgle. Agsha to jest wyjście ale ten wiatr prędzej by mnie spalił niż przedłużył życie. To będzie drugi którym się zajmę. O którym mówili jako o wietrze życia? Ghyran zdaję się. Tak Życie i Ogień a w tedy drżyjcie słudzy Chaosu!”
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline