Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2013, 14:15   #20
Smirrnov
 
Smirrnov's Avatar
 
Reputacja: 1 Smirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znany
Przystępuję do tworzenia postaci i... error. siła woli nie wynika z dodania punktów a z atrybutów poziom i klasy. I tak samo kondycja, to wyjściowa budowy i klasy postaci. NIe mieszaj więc atrybutów z cechami zeń wynikających. Najlepiej więc dosłać karę na podstawie książki i dopiero potem robić modyfikacje. Nie wiem jak inni ale chcę wiedzieć ile moja postać może wytrzymać i jak szybko reaguje na otaczające wydarzenia. Oraz czy mając wielką wiedzę nie pójdzie nieroztropnie w ciemny zaułek tylko dlatego że "według mapy" tam powinno być przejście. Tak więc (wliczając że kondycja zamieniona z budową) na miejscu siły woli proponowałbym dać roztropność. Po co komu siła woli jak nie rozumie że dana akcja może być niebezpieczna.
 
__________________
Kto lubi czytać, ten dokonuje wymiany godzin nudy, które są nieuchronne w życiu, na godziny rozkoszy.
Smirrnov jest offline