Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2013, 16:30   #24
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Nie lubię star warsów, ale fajnie, że dałeś te materiały. Pewnie coś się przyda z tego.

Cytat:
Napisał Kelly Zobacz post
Kolego, gdzie Ty teraz widujesz przyzwoitych rycerzy oraz ekologicznych elfów? Wszak kiedy spojrzeć na kreacje postaci, to ten wydawałoby się standard poszedł na margines. Obecnie nawet faerie muszą być mroczne, dzierżące 120 tajemnic oraz mieć bardziej skomplikowane relacje niż telenowela. Jak się zas pojawi normalny rycerz czy klasyczny elf, uff, naprawdę wyróżnia się kompletna wyjątkowością
Ja gram normalnymi postaciami - w sensie, które na początku są normalne, bo albo nie robię historii albo daję krótką. No i były też takie KP, w których się rozpisałem, ale potem nie dostałem się do sesji. W każdym razie moje postacie na początku są normalne i nie mają tajemnic, a potem gram nimi i wciąż nie mają tajemnic, acz do ich normalności można mieć wątpliwości. Po prostu przyzwyczaiłem się grać postaciami jakie w nomenklaturze DnD nazywa się Chaotycznymi Złymi albo Chaotycznymi Głupimy albo Złymi Chasydzkimi. Nie chodzi o to, że nie umiem grać postacią dobrą - po prostu "Gore" jest dobre.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem