Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2013, 21:55   #70
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Wracając zaś do tematu, ja nadal z zaciekawieniem czekam na filmik Zastanawiam się czy uda Ci się nagrać go tak by było jak najmniej powodów do czepialstwa. Osobiście życzę Ci powodzenia, chodź domyślam się, że niestety będzie ciężko Ja w oczekiwaniu na filmik zachęcam do skupienia się na temacie rozmowy czyli ogólnie zjawisk nadprzyrodzonych, a nie "udowodnij, co potrafisz". Mnie szczerze mówiąc fascynuje rozwój i zmiany poglądów idące z duchem czasu. Weźmy np taki piorun kulisty wyobrażacie sobie zobaczyć kulę syczącej energii wałęsającą się po pokoju, by po chwili wylecieć przez okno, lub w coś walnąć z hukiem? Kto by pomyślał, że to tylko natura, a nie magiczne objawienie Znacie jeszcze jakieś historie zjawisk nadprzyrodzonych z czasem wyjaśnionych naukowo? Oczywiście nie mówię o pierwszym ogniu, tylko o jakieś przykłady powiedzmy w przeciągu ostatnich 300 lat?
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline