Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2013, 22:22   #993
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Niet. Naprawdę nie ma jak. Po prostu napisz te parę słów za mnie, jak gdzieś się omskniesz z mojej jedynie słusznej wizji postaci słowem czy dwoma, to i tak mniejsze to będzie uchybienie niż pogwałcenie praw świątyni do cmentarza. Nawet jeśli późna pora działa na minus, to cel najścia to chyba duży plus u kleryków Pharasmy - jakby co, to właściwie wszystko z pobytu w Harrowstone Grimburrow może usłyszeć, choć o właściwej naturze D. nie będę się napraszał, żeby koniecznie powiedzieć. Ja się w każdym razie obrażać nie będę, ani narzucać dalszych poprawek bo i tak będzie dużo lepiej niż jest teraz. Użyj mi inner beauty, to +13 na dyplomację plus ewentualna pomoc od osób towarzyszących powinno przebić dowolny opór.
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline