Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2007, 13:25   #22
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Nansze, Esco, relax! To tylko gra. (To tak na wszelki wypadek, gdybyście mieli zamiar kontynuować ).
[user=3503]
Nansze, IMO nie pisze się komuś, że jego posty są wklejone skąd inąd, samemu pisząc trzylinijkowce.
[/user]

Blackerowi idzie całkiem nieźle, jak na pierwszą sesję. Harv, może Cep faktycznie miał problem z precyzyjnym opisaniem swoich akcji, ale bądźmy szczerzy, ma na tyle dobre pomysły i poziom, że myślę, iż spokojnie sobie poradzi z takim detalem. Nie zabijajmy MG, póki co, ok?
[user=2298]
Tak między nami, sympatycznie, że Blacker się przyznał, rokuje to dobrze. Nie ciśnijmy dalej. To jego pierwsza sesja. No i Cep raczej powinien zaczekać na odpowiedź na posłane PW niż iść wedle widzi mi się, prawda?

Nie piszę tego dlatego, że uważam, że ostro przyciskasz Blackera, ale po prostu dlatego, że myślę iż póki co spokojnie można rzecz zostawić. Pozdrawiam fellow zombiego
[/user]

Blacker większa detaliczność opisów, co sugerowali przede mną pozostali, na pewno pozwoli nam uniknąć takich dyskusji.
 
Tammo jest offline