Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2013, 03:16   #38
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Dzisiaj pierwszy dzień mojego terminu, a już mnie poganiasz Ładnie.
Spodziewać się można nie później niż z końcem tygodnia i nie wcześniej jak w środę, bo nie zwykłem siadać do opisywania zanim się kolejka Graczy skończy i zobaczę posty wszystkich. Pszczelarz zamknął turę dopiero wczoraj w nocy zdaje się.

Ano fajna ta knajpa "U Bilbo" jak i przewoźnik Gundrut. Tak się zastanawiałem, czy doczytacie się w drugim bractwie swoich postaci czy też Waszych elementów światotworzenia Na razie chciałem nabrać wody w usta i miała być dla Was niespodzianka. W sumie niepotrzebnie przebąknąłem u nich w komentarzach nieco o tym.

Nazwę Smoczego Łba narzuciłem, bo się ładnie komponuje z ich przygodą. Ponadto nie chciałem, aby czuli się Wasi koledzy i koleżanki drugorzędnie jak jacyś gorsi, to i to drugie szybko postanowiłem wyrzucić. Wam też mogę wymyślić jak sami do porozumienia nie dojdziecie. Jako, że wy bardziej piórem lubicie się bawić, to myślałem, że Wam przy zawiązaniu Bractwa to jakoś tak fabularnie jak u Tolkiena wyjdzie ustami bohaterów

Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline