Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2013, 23:44   #1004
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Jest naprawdę świetnie, wielkie dzięki Q, jeszcze raz - wybacz problem.

Tyle co mi szkoda, że wcześniej nie zauważyłem, bo odczuwam dodatkowy napływ paladyńskości, który przydałby mi się przy tym odpisie (trochę ciężko szło, chyba średnio wyszło). No cóż, spróbuję zachować formę do następnego

Co do odpisów - tak jak tu piszę, to Azu ma dużo wewnętrznych przeżyć - stosunkowo duża przewaga różnych myśli wobec czynów. Taki mi się jakiś przyjął styl w tej sesji; I teraz - czy to dobrze? Zasadniczo lubię Azu jakim jest (chociaż nie jest jakiś niesamowity i absolutnie oryginalny. Taki tribal paladin - mnie to akurat cieszy), choć może nie opisuję go idealnie... Zastanawiam się, jeśli przyjąć aktualny mój odpis jako pewien standard (czy też tamten przy stawie, albo inne podobne), to czy czegoś mu brakuje, czy tak jest w miarę dobrze. W istocie piszę jak mi wygodnie, ale może coś powinienem poprawić (nie obiecuję, ale mogę spróbować)?

Q, nie byłbyś pierwszy, co to nie miał zamiaru, ale umarł sesję z powodu przeprowadzki. Ale bądźmy dobrej myśli
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline