Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2013, 22:03   #6
Dreak
 
Dreak's Avatar
 
Reputacja: 1 Dreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Barthirin Zobacz post
Pierwsze pytanie (achievement unlocked!): w jakiej skali jest ta mapka?
Ciężko mi dokładanie określić skale bo większość robiłem na oko, ale jako jakiś wyznacznik mogę powiedzieć że górę wyobrażam sobie jako połowę wieży Yluvantar.

Cytat:
Napisał Quelnatham Zobacz post

Czy tylko Mortarel i Bartihrin mają zdolność tworzenia życia ?

Oprócz kształtowania ziemi przypada mi również możność decydowania o jej składzie ?

Jak z inteligentnym życiem? Tzn. pewno to będzie dziedzina zwierzęca, ale czy każdemu z nas przypadnie jakaś samoświadoma trzódka ?
Tak, ale jest to życie nieinteligentne którym nie mogą zarządzać jak zwykłymi jednostkami.

Jeśli chodzi Ci o surowce to nie. Każdy z was na tym etapie będzie mieć jeden unikalny surowiec (naturalne wydobywanie) którym będzie mógł dodatkowo handlować (każdy równie potrzebny). Taka dodatkowa karta przetargowa w sytuacji kiedy wy coś będziecie potrzebować jeszcze, a druga strona już nie. Jest to po prostu ułatwienie do wejścia w drugą erę. Dokładnie się o tym rozpisze w drugiej turze.

Najpierw musicie ukształtować swoja krainę. Wtedy na podstawie ukształtowania, nawodnienia, klimatu itp. pojawią się inteligentne jednostki i zaczniemy drugą erę.

Cytat:
Napisał Ervin Zobacz post
Ja to widzę tak. Mogą stworzyć życie, ale bez słońca czy wody nie przeżyją. Każdy jest każdemu potrzebny prędzej czy później
Dokładnie do tego dążę.

Cytat:
Napisał Mortarel Zobacz post
Dokładnie. Zwierzaki zaś potrzebują roślin, te słońca i wody, a woda musi być w zbiorniku zrobionym przez gracza ziemi.

Od powietrza i klimatu zależeć powinien typ zwierząt np. zimny klimat- zwierzęta polarne, gorący- egzotyczne itd.

Inaczej będzie można mieć wielbłądy na lodowcu!

edit: ryby powinny wymagać zbiornika wodnego
Wiesz, stworzyć możesz to nie nasza planeta. Albo wymrą albo się dostosują. Wielbłądy Polarne

A i zamiast pisać tutaj o nazwach i co chcecie to róbcie to w sesji jako wasze postacie Bo wyjdzie że będziemy mieć grę w komentarzach.

EDIT:
Cytat:
Napisał Barthirin Zobacz post
A co z tą wielką przestrzenią pośrodku?
Co kilka tur będę przybywał jako Wszechojciec, Eru, Bóg, Jedyny itp. karał was, nagradzał, mieszał i razem będziemy tworzyć właśnie tą wolną przestrzeń.
 
__________________
"If you want to make God laugh, tell him about your plans."

Ostatnio edytowane przez Dreak : 06-02-2013 o 22:08.
Dreak jest offline