Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2013, 01:45   #1966
Endymek
 
Reputacja: 1 Endymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputacjęEndymek ma wspaniałą reputację
Witam!
Mam na imię Mateusz, skończone lat 16, natomiast rocznikowo 17 (urodziny dopiero 22 grudnia). Zamieszkuję okolice Zgorzelca, który to znajduję się przy granicy z Niemcami, ok. 150 km od Wrocławia.
Fascynuję się wszelakimi rodzajami fantastyki, czytam książki i gram w gry o tejże tematyce. Jeżeli chodzi o rpg papierowe i rożnego rodzaju sesje, to można powiedzieć, iż jestem ,,newbie''. Mogę jeszcze nadmienić, że moimi ulubionymi sagami są ta o ,,Wiedźminie'', autorstwa A. Sapkowskiego oraz ,,Pieśń lodu i ognia'', napisane przez Georga R. R. Martina.
Oprócz tego interesuję się sportem, najbardziej piłką nożną, ręczną, kolarstwem i skokami narciarskimi, jednak tych ostatnich nie uprawiam.
Na razie powinno wystarczyć.
Pozdrawiam,
Endymek.
 

Ostatnio edytowane przez Endymek : 07-02-2013 o 11:16.
Endymek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem