Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2007, 17:58   #2
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Tu, niestety, muszę się zgodzić. "Świat autorski" w wielu sesjach to poprostu "fantasy z książki X, tylko nie znam jej za bardzo, bo czytałem co parę stron, a poza tym jak będę miał autorkę to ludzie mnie polubią...", co ma się do prawdziwej autorki jak borsuk do motocykla :P Ludzie rzucają sobie w wymyślone światy fantasy wszystko, bo żal im czasu na dopasowanie czegokolwiek do jakiegoś settingu- w końcu lepiej stworzyć świat z "Hope Forest" i "Ice Cave" oraz wielkim miastem nazwanym "Big City" niż spędzić te pare minut na czytaniu (ewentualnie wcześniejszej nauce tego pierwszego) któregoś z tych "durzyh i gópich" podręczników...

Jakie postawiłbym wymagania co do świata? Cały podręcznik jest zbędny, ale chociaż parę słów, chociaż orientacyjny plan, trochę o kulturze, rasach, narodach. I gotowość autora do odpowiedzi na pytania o szczegóły jego sesji, a nie jak w jednej z sesji "Bo w tej sesji właśnie o to chodzi, że nic nie wiadomo". Tylko, że tutaj mogę się dowolnie produkować, a i tak nikt tego nie posłucha. No nic, chyba jesteśmy skazani na kolejne sesje z "Big City" w tle...
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem