Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2013, 14:53   #1
Karolczaneq
 
Karolczaneq's Avatar
 
Reputacja: 1 Karolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodze
[Komentarze] Wielka Wojna

Główne założenia (ważne ) :

- Rozkazy wysyłamy do mnie na PW i opisujemy tam wszystkie nasze decyzje, nie tylko wojskowe, ale również polityczne ( decyzja o sojuszu z kimś ), lub gospodarcze ( rozbudowa fabryk ).W tytule wiadomości wpisujemy "Rozkazy - Wielka Wojna". Do swoich rozkazów należy załączyć kartę państwa ,którą będę edytować co rundę.

- Pod tematem "Wielka Wojna" piszę tylko i wyłącznie MG opisując zdarzenia co rundę.

- Wszystkie porozumienia międzynarodowe podejmujemy między sobą tzn.
przez PW, lub właśnie w komentarzach. Kiedy już wszystko uzgodnimy między sobą, informujemy mnie o tym w swoich "rozkazach".

- Również wszystkie wspólne akcje wojskowe w sojuszach ustalamy między sobą, bez potrzeby informowania mnie ( domyślę się jeżeli ataki wszystkich państw będą skupione w jednym punkcie )

- Państwa neutralne ( Włochy ) mają obowiązek zdecydować się do którego sojuszu chcą dołączyć, w maksymalnie 5 rundach.

- Odpisy będą wtedy, jeżeli dostanę od wszystkich PW z rozkazami. Minimalnie będą to 2 dni, zaś maksymalnie tydzień. Choć za małe odchylenia od normy się nie obrażę.

Pod tym tematem można zadawać pytania, oraz dyskutować na dowolne tematy, ale również dogadywać się w sprawach sojuszów, lub rozejmów.
 
Karolczaneq jest offline