Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2013, 18:39   #3
Karolczaneq
 
Karolczaneq's Avatar
 
Reputacja: 1 Karolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodzeKarolczaneq jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał konrad92 Zobacz post
Cesarstwo Niemieckie wita wszystkich graczy.

Mam 2 pytania;
"Wojsko : - 3.600.000 żołnierzy ( w tym obsługa artyleryjska, medycy, piloci
oraz inni )"
Ile z tego to piechota? Jeżeli MG mógłby podać np ile osób potrzeba do obsługi czołgu itp. to wtedy można by to wszystko łatwo obliczyć.

Co z żołnierzami nie uzbrojonymi w Karabiny maszynowe? Zakładam że są automatycznie uzbrajane w Karabiny powtarzalne, bagnety itp.?
1. Popełniłem błąd przy pisaniu na początku i napisałem w nawiasie informacje o obsłudze artyleryjskiej, pilotach i medykach. Później jednak zdecydowałem ,że będzie to już wliczone w "cenę" np. dywizji lotniczej lub pancernej. Dlatego też 3.600.000 żołnierzy ( w Twoim przypadku ) to tylko i wyłącznie piechota.

2. Każdy żołnierz posiada karabin powtarzalny z zamontowanym bagnetem, i jest to jego główna broń. Karabiny maszynowe są używane dosyć często, ale większość żołnierzy posługuje się zwykłymi karabinami. W końcu jest ich tylko kilkadziesiąt tysięcy na kilka milionów wojska.
 
Karolczaneq jest offline