Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2013, 19:49   #41
Smirrnov
 
Smirrnov's Avatar
 
Reputacja: 1 Smirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znany
W 3.0 też idzie improwizować Gdy dochodzi do walki to nie ważne jakie cechy ma BN (poza wyglądem i wyposażeniem) a misje poza walką nie są takie trudne jeśli patrzeć pod kątem BN. W rzeczywistości nie wiemy co nasz rozmówca zrobi i jaki do końca ma schemat zachowań. Nawet w realnym świecie. A MG może przygotować sobie parę ewentualności by moc wybierać. Moim osobistym zdaniem to właśnie największy plus mistrzowania, możliwość kreowania świata i dokręcania szczegółów. Dla przeciętnej drużyny, zaczynającej zabawę, nie ważne jest czy księżniczka knuje intrygę przeciwko swojej siostrze czy może spotyka się potajemnie z kochankiem. BG zainteresuje jednak, że za obszerny raport podczas śledzenia jej zięcia dostaną niezłą sumkę, a może przy okazji dokonają zemsty. Nie wiem jak inni MG ale gdy zabierałem się za tworzenie kampanii (spoko, żadna nie wyszła bo brakło ludzi) to nachodziła mnie myśl, że mam w rękach edytor z nieskończoną liczbą możliwości. I to było cudowne Ale czy 3.0 czy 3.5 czy nawet 4.0 i tak najważniejsza jest dobra zabawa i satysfakcja.

P.S. ja mam łotrzyka jakby kto pytał a co do wyglądu, podobnie jak mój profilowy avatar
 
__________________
Kto lubi czytać, ten dokonuje wymiany godzin nudy, które są nieuchronne w życiu, na godziny rozkoszy.
Smirrnov jest offline