Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2013, 18:41   #113
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Zaczynamy następną kolejkę naszej sesji. Kolejkę, które potraktuje jako pewien test.
Mam bowiem wrażenie, że oczekiwania co poniektórych w stosunku do tej sesji rozjechały się w tym, co ja mam wam do zaprezentowania.

Jeżeli ktoś nastawił się na radosny, epicki wygrzew to tego tu nie znajdzie. Było o tym mówione w czasie rekrutacji, ale powtórzę to jeszcze raz.

Zasadniczo po deklaracji, jaką dał w swoim poście andramil powinienem całą trojkę bohaterów z wątku od orków po prostu zabić. Przy tak suchej, pozbawionej planu i szczegółów deklaracji i biorąc pod uwagę siłę waszego przeciwnika nie powinienem mieć żadnych wątpliwości, ani skrupułów. A jednak żyjecie i jesteście nadal w grze.
Nie zabiłem waszych bohaterów tylko z dwóch powodów, po pierwsze to dopiero początek sesji, która dość wolno się rozkręca i troszkę byłoby szkoda, a po drugie była to tylko deklaracja jednego gracza, choć milczenie pozostałych powinno być potraktowane jako mimowolne wyrażenie zgody.
Wasze postacie żyją i mają szansę na dalsze działania. Znacie już siłę waszego rywala, teraz pora na jakieś bardziej przemyślane działania.

Zniknięcie golema jest natomiast już zwykłą perfidną zagrywką, by nieco podnieść poziom trudności i też zmusić do kombinowania.

Tyle słowem komentarza ode mnie, a reszta zależy od was co i jak będzie z tą sesją.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline