Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2013, 20:17   #221
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
Ale bez nerwów Pinhead. Staram się po prostu być szczery i nie zrzucam na nikogo winy :]. Starałem się w rozmowie wychwycić konkretną myśl od elfa, Yagara czy wpaść na coś samemu - co dalej?
"Nie czyńcie więcej zła" to dość szerokie pojęcie, a drastyczna zmiana charakteru w przypadku mojej postaci nie wchodzi w rachubę, stąd próba podjęcia tematu "to może zabijemy kogoś gorszego od nas, jako czyn dobry". Obeszło się jakoś bez echa... I cóż, nie wiem co dalej.
Stanąłem zwyczajnie w sytuacji w której nie pasuje mi już wersja powrotu do krasnoludów ani nie widzę co dalej mielibyśmy robić wspólnie z elfem.
Może Yagar coś wymyśli? Staram się też zwyczajnie wczuć w postać.

Ostatecznie i tak czekam na decyzję Wnerwika co dalej, jak się zapatruje na dalszą grę. Solo tego z Noą nie pociągniemy raczej sensownie, bo jeśli ta postać ma ruszyć z miejsca potrzebuje towarzysza ze zdrowym rozsądkiem.
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"
Mizuki jest offline