Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2013, 23:49   #1
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
[warhammer 2 ed.] Seria niefortunnych przygód I

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=z28lwyQjuTY[/MEDIA]

Marzy ci się sesja, w której wcielisz się w rolę złodzieja, maga, wojownika lub innego bohatera? Od dawna chciałeś zagrać konkretną postacią, jednak dotychczasowe rekrutacje nie pasowały do twojego konceptu? Rozwiązaniem może być właśnie moja sesja!

***

Witam wszystkich zaciekawionych rekrutacją! Chciałbym zaproponować Tobie, drogi graczu, ciekawy projekt, którego kształt określisz sam. Fabuła sesji zależeć będzie tylko i wyłącznie od Twojej postaci i tego, jaką ją stworzysz. Twoje wskazówki co do przygody zostaną uwzględnione w całości. Możliwe, że pierwszy raz od dawna uda Ci się pokierować przygodą w taki sposób, aby rozwinąć w niej osobiste wątki twojego bohatera, które naszkicowałeś w jego historii.

Co więcej, sesja będzie miała charakter krótkiej przygody, mini sesji, z wartką akcją i szybkimi zwrotami wydarzeń. Zarówno długość jak i częstotliwość odpisywania ustalimy wspólnie, jestem w stanie pisać zarówno często, jak i rzadziej.

Będziesz mógł przeżyć zarówno jedną epizodyczną przygodę, jak i kontynuować ją w dalszych grach tą samą lub całkiem nową postacią. Wszystko zależy od Ciebie.

***

Przejdźmy do szczegółów.

Szukam od 1-3 graczy! Ale żeby nie było za łatwo:

Ogłaszam konkurs kart postaci. Każdy zainteresowany ma prawo wysłać mi krótką! kartę, w której określi:

1. Imię, rasę i płeć postaci.
2. Statystyki zgodnie z mechaniką drugiej edycji Warhammera. Dowolna klasa, dowolna ilość rozwinięć! Ba, możesz nawet stworzyć sobie swoją własną profesję, pod warunkiem, że prześlesz mi jej opis.
3. Krótką historię postaci.
4. Krótki opis charakteru
5. Wskazówki co do fabuły sesji. - W jednym zdaniu np. Życie zawadiaki na szlaku pełnym przygód lub chęć zdobycia władzy w świecie pełnym intryg lub nawet służba w szponach boga chaosu.

UWAGA!

Czekam na 5 zgłoszeń. Liczy się kolejność przesyłania kart.

Zgłoszenia można nadsyłać pojedynczo jak i w grupach 2- lub 3-osobowych. Jeżeli gracze chcą zgłosić się jako grupa to jedna osoba wysyła mi oprócz standardowej karty- której wzór podałem wyżej- historię i opis grupy (listę członków, historię, cele, charakter).

Grupa musi być połączona wspólnym celem już w momencie przesłania karty- jest to warunek konieczny. Musicie się dogadać między sobą co do szczegółów.

Rekrutacja zakończy się w momencie otrzymania 5 zgłoszeń lub w poniedziałek wieczorem!

Spośród nadesłanych zgłoszeń rzutem 1k5 (lub mniejszym) wylosuję zgłoszenie gracza lub graczy, którym poprowadzę sesję. (Rzut wykonam w kostnicy z odpowiednim podpisem i opublikuję w tym temacie)

Uwaga! Wystartuję nawet z jednym jednoosobowym zgłoszeniem! Poprowadzę wtedy sesję solową!

Karty proszę przesyłać na maila mortarel2@gmail.com . Po przesłaniu proszę o poinformowanie o tym fakcie na PW lub w temacie.

Wszelkie pytania poniżej.

Pozdrawiam, Mortarel.
 
Mortarel jest offline