Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2013, 10:54   #117
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam Was w Czyta. Ostatnim cywilizowanym mieście na szlaku Waszych bohaterów.

Z powodów braku czasu na 2 moje sesje, Szamexus zrezygnował z gry w "Sercu Tajgi". Stąd ten dość zaskakujący koniec jego Henryka Chmurskiego.

Szamexus - dziękuję serdecznie za szczerość i decyzję oraz za grę.

Reszta - drużyna znów musi podjąć kilka działań. To ostatnia szansa dla niezdecydowanych aby odejść (zarówno graczy, jeśli sesja ich nie wciąga - co - na szczęście nie było powodem u Szamexusa - on po prostu stwierdził, ze nie jest w stanie grać w dwie wymagające sesje u mnie i zdecydował się na "Czas Horroru" gdzie gra już dłużej i ma bardziej "polubioną" postać - jak również dla ich bohaterów.)

Postacie zdają sobie sprawę, że za Czyta to ostatni taki moment, na takie zawrócenie z drogi.

Czekam na decyzje i jakby coś - znów dam znać na PW co i jak. Oczywiście moje PW, moje Gg i nasz GG dock jest do Waszej dyspozycji.
 
Armiel jest offline