Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2013, 14:48   #27
SyskaXIII
 
SyskaXIII's Avatar
 
Reputacja: 1 SyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnie
- Wy suki! Szmaty pierdolone! Puszczalskie frędzle! Popierdolone orcze odchody! - Zaczął wykrzykiwać wiązankę Małolat wijący się z bólu.

- To kurwa twoja wina przypalanka! Jak to wszystko się skończy to wyśle cie do zamtuzu zarabiać na moje leczenie! Byś poczekał przynajmniej aż odejdziemy od chaty tego idioty a nie... To twoja wina, że z nogi wystaje mi bełt. Dajcie mi tutaj tego co strzelił, zaraz mu łeb urwe do kurwy nędzy!

Brick schował się za skrzyniami chroniąc się przed innymi strzałami i szukał sposobu na przeżycie tej napaści. Nie chciał umierać tak młodo, zwłaszcza, że jeszcze wiele dziewcząt było, które mógłby zaspokoić i wiele idiotów, których mógłby okantować.


46,10,34
 
__________________
"Widzieliście go ? Rycerz chędożony! Herbowy! trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"

Ostatnio edytowane przez SyskaXIII : 09-02-2013 o 22:37.
SyskaXIII jest offline