Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2013, 17:04   #1
konrad92
 
konrad92's Avatar
 
Reputacja: 1 konrad92 nie jest za bardzo znanykonrad92 nie jest za bardzo znany
Post [Komentarze] Podróż w nieznane

Witam.
Aby posty ładnie wyglądały i były czytelne, proszę się trzymać poniższych reguł.

Główne założenia.
1.Gracze wcielają się w rolę postaci dowodzących grupą, nie całej grupy i z tej perspektywy powinno być to opisywane.
-2.Tury- Jedna tura trwa 1 tydzień -5 -dni dla graczy i 2 dni dla mnie (studiuję zaocznie więc jak wypadnie mi zjazd to mogę nie zdążyć wysłać wiadomości).-
3.Tura na osi Czasu- 1 tura (5 dni) = 1 dzień. Gracze w swoich postach opisują właśnie ten 1 dzień.
4. Sposób prowadzenia sesji. Nie będę wstawiał swoich postów w temacie (chyba że okazjonalnie) Lecz będę działał poprzez PW. Oto przykład;

-Gracz; Opisał w swoim poście że grupa wędruje poprzez las itp.-
MG (ja); Piszę wiadomość do gracza w stylu „twoi zwiadowcy znaleźli ślady orków, Maszerują przed tobą. Są około pół dnia przed tobą. Co chcesz zrobić?"
-Gracz; -Odpisuje wiadomość. „Zwalniam marsz, ponieważ nie chcę na nich wpaść. Wysyłam zwiadowców przodem abyśmy przez przypadek na nich nie wpadli.”
-MG (ja); Wiadomość- -„Ok. Zwalniacie marsz. Po południu znajdujecie polanę. Możecie się na niej zatrzymać lub iść dalej. Jeżeli będziecie szli dalej. Prawdopodobnie będziecie musieli rozbić obóz przy trakcie w lesie. Opisz to już w swoim poście.”
Gracz; Pisze post w którym opisuje przebieg całego dnia

5. Czego Wymagam od graczy; Przede wszystkim dużej inwencji twórczej. W swoich Wiadomościach będę opisywał Jedynie najważniejsze wydarzenia. Wszelkie detale pozostawiam graczom. np. rozmowę opiszę tylko czego się postać dowiedziała a jej przebieg może gracz prawie dowolnie zinterpretować.
- Dobrze by było aby gracz wchodził prawie codziennie na lastinn. Chociaż by na chwilkę by odpisać na ewentualne wiadomości.
6. Brak Mechaniki, będzie to Storytelling
-7. Posty mogą być pisane z perspektywy pierwszoosobowej, trzeciej osoby, Itp. Np. w formie pamiętników. Ważne aby posty jednego gracza nie różniły się od siebie i były pisane w tej samej stylistyce.
8. Imiona piszemy grubszą kursywą. [b.][/b](bez kropki)
9. Rozmowy tak jak w książkach itp. zaczynamy i kończymy "-" i piszemy kursywą. [i.][/i]
10. Myśli ujmujemy w cudzysłów i również piszemy kursywą.

Odnośnie prowadzenia Sesji.; Będzie ona wyglądać następująco. Do każdego z graczy wysyłam PW z wiadomością na temat wydarzeń w danym dniu. Jeśli są jakieś pytania itp. Gracz Odpowiada na nie w wiadomościach (tak jak było w rekrutacji). Następnie ja kończę następne wydarzenia. I wtedy gracz opisuje cały dzień. Od rana do wieczora.

Tura Trwa od 2 do 7 dni (Zależy od szybkości odpisu graczy) Chociaż za małe odchylenia raczej się nie obrażę. Tak jak pisałem tura oznacza 1 dzień w świecie gry.
 
__________________
Nadzieja to luksus, na który mnie nie stać.

Ostatnio edytowane przez konrad92 : 10-02-2013 o 18:52.
konrad92 jest offline