Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2013, 14:45   #803
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
1. Musicie ustalić, co chcecie zwiedzać w pierwszej kolejności, kto gdzie idzie, gdzie zostawiacie wóz i zwierzęta, itd.

2. Kwestia druga, powiązana z pierwsza. Ja mam mało czasu, co się raczej nie zmieni w najbliższym czasie i widzę, że nam się to rozłazi. Na ten moment miałem dla was zaplanowane małe zwiedzanie klasztoru (nawet se kurde mapki zrobiłem! ), jeśli jednak ogół wyrazi taką wole, możemy przyspieszyć, pominąć ten etap i do razu przejść do rozgrywki finałowej. Wypowiedzcie się proszę, co sądzicie o takim pomyśle - chcecie jeszcze pograć w takim tempie jak teraz, czy przyspieszamy całość.

3. Luffy ostrzeżenie za brak posta.

4. Na tygodniu postaram się uzupełnić wasze KP o PDeki. To będą już ostatnie w trakcie trwania tej sesji.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline