Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2013, 17:45   #29
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Arvelicę bolała głowa. Od kilku dni. Jej mąż chodził przez to nieco podenerwowany, bo nieznośny, ćmiący ból w skroniach sprawiał, że mocno spadło libido kobiety.
Tego dnia postarała się jednak trochę ukoić jego nerwy... Okna ich mieszkania w jednym z apartamentowców planety Serita przesłoniła czerwonymi przesłonami, spędziła też całe przedpołudnie w kuchni, szykując dla niego ciepły posiłek. Gdy usłyszała elektroniczne pikanie, wiedziała że jego karta magnetyczna właśnie otworzyła drzwi do ich domu. Zrzuciła więc z siebie większość stroju i zmysłowo kręcąc biodrami przeszła przez całe mieszkanie, objęła go za szyję i pocałowała. Smakował ziemią i mokrym popiołem... I trochę krwią...
Zaraz! Skąd Wiedźma Delayerre ma w ogóle męża!? I przecież ona nigdy nawet nie miała mieszkania na Sericie!
Kobieta uniosła się z pozycji horyzontalnej do siedzącej. Drobny, zimny deszcz zlepiał jej włosy i zmywał pot z jej twarzy. Otrząsnęła się, jakby znalazła się w bezpośredniej obecności czegoś obrzydliwego. Ona i ciepło ogniska domowego? Fuj!
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline