Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2013, 18:05   #31
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Jest coś do wszystkiego o co prosiłeś , ale chce to pozbierać w sensowną całość. Dzisiaj się już nie wyrobię studencka sesja mnie chwilowo spowalnia, ale po weekendzie postaram się nadrobić.

---------------------------------------------------------------------


W końcu po paru godzinach edycji, udało mi się zamknąć prehistoryczną konwersję. Aktualnie w produkcji jest setting Savage Worlds w realiach prehistorii o nazwię Stick & Stone. Napisałem do producentów pytanie o to jak idą pracę i czy mogą podrzucić mi jakieś materiały demonstracyjne. Aktualnie Stick & Stone istnieje w formie gry karcianej i figurkowej, również na mechanice do bitewniaków na Savagu czyli Showdown. Dostałem odpowiedź, że pracę są już na ukończeniu i, że w najbliższym czasie otrzymam przykładowe postaci i przygody. Gdy tylko je otrzymam, od razu je tutaj zamieszczę . Puki co, zebrałem wszystkie znalezione materiały, opisy i grafiki, zredagowałem je, przetłumaczyłem i złożyłem w konwersję Stick & Stone Wybaczcie, że nie chciało mi się już tłumaczyć na polski statystyk większości potworów. Mam nadzieję, że moja praca wam się spodoba.

https://docs.google.com/file/d/0B3g3...it?usp=sharing

Zamieszczam też link do strony głównej Stick & Stone
Savage Sticks and Stones

Oraz galerię przykładowych kart może niektórych dodatkowo natchną na pomysły w sesji.
Sticks & Stones Card Game - Zdjęcia | Facebook

EDIT
Oficjalny setting już powstał! A ja otrzymałem od twórców jej fragment, który pozwoli wam zapoznać się bliżej z ich dziełem. Miłego czytania
https://docs.google.com/file/d/0B3g3...it?usp=sharing

Mają też nową stronę:
Home
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 07-04-2013 o 00:01. Powód: Post pod postem
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem