Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2013, 07:50   #224
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Myślę, że te kilka dni, jakie minęły od mojego pytania w dobitny sposób pokazały, że nie ma sensu próbować podnosić tej sesji.
Nikt nie podjął rękawicy i nawet nie próbował omówić pomysłów, czy decyzji, jakie mielibyście podjąć. Jak już mówiłem, bez tego ja niewiele mogę zrobić.
Mógłbym oczywiście zrzucić na was kolejne spotkanie mniej lub bardziej ważne i czekać na wasze reakcje, ale to i tak nie zmieniłoby tego, że musicie podjąć decyzję, co robicie dalej.

Zatem jest to koniec naszej ravenloftowej przygody. Troszkę szkoda, ale tak bywa.
Dziękuję wszystkim za tę i poprzednią część. To było kilka ładnych miesięcy wspólnego grania, które będę miło wspominał. Stworzyliście barwne postacie i dość nietypową drużynę, która na pewno zapadnie mi w pamięć.
Do zobaczenia w innych sesjach.

Sesja i komentarze do zamknięcie. Kerm czyń proszę swoją powinność.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline