Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2013, 21:20   #10
Boreiro
 
Boreiro's Avatar
 
Reputacja: 1 Boreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodze
1. Hmm. Nie przeszkadza mi to, aczkolwiek takie wystawianie ocen wydaje mi się nieco infantylne. Lepsze byłoby chyba pisemna ocena, wytknięcie dobrych i złych stron, zalecenia na przyszłość. Bez rozprawek ani żadnych takich, krótko i zwięźle. Jeśli się zgadzasz mógłbyś od razu napisać o pierwszej turze w ten sposób.

2. W porządku.

3. Minęła zaledwie jedna runda i nie chciałbym wyrokować na przyszłość, ale za jakiś czas może warto by było zrobić tury rozkładające się na więcej niż jeden dzień. Jednak to raczej kwestia do rozwiązania w przyszłości.

Poza tym nie mam nic do powiedzenia na temat zmian. Zobaczymy jak to będzie, gdy już nabierzemy rozpędu.

Mam za to parę pytań:
1. Jak daleko sięga możliwości w kreowaniu świata?. Mogę tworzyć reakcję towarzyszy, oddziału i innych ludzi? Czego oprócz podanych przez ciebie wiadomości nie mogę zmieniać?
2. Co z trzecim graczem o którym wspominałeś?
3. Jeśli możesz to zdradź nam w jakim mniej więcej odstępie czasu zarówno w sesji jak i w realu wszystko się rozegra.
 
__________________
Nosce te ipsum.
Boreiro jest offline