Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2013, 01:34   #6
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
@wysłannik
Dla mnie walka to drugorzędna sprawa. Nie jest oczywiście zupełnie nieważna, i walka w sesji też będzie miała miejsce, jednak najważniejsza sprawa to domyślanie się, dociekliwość, inteligentne zadawanie odpowiednich pytań. Postać nastawiona na walkę naturalnie będzie miała sens, taki sam jak inne postaci. Czarodziej albo uczony będzie zadawał pytania w zawiły sposób, próbując szukać odpowiedzi między wierszami. Wojownik zada to pytanie wprost, oczekując prostej odpowiedzi. Każda profesja ma swój urok, trzeba tylko odpowiednio nią rozgrywać.

@piotrek.ghost
Cholerka, pisałem to w rekrutacji ale w toku redagowania musiałem to gdzieś skasować (tylko część się ostała). Przy wyborze graczy w przypadku większej liczby zgłoszeń będę kierował się przede wszystkim sposobem opisania postaci przez potencjalnego gracza. Tekst napisany nieskładnie i bez sensu, z losowymi elementami bez związku nie wygra z postacią, która została opisana elegancko, z przemyślaną historią i ciekawymi powiązaniami. Wg. mnie każdy ma równe szanse. Jakością postów na forum zamierzam kierować się co najwyżej w przypadku, gdy karty są porównywalne, ale ogólnie ani nie spodziewam się aż takiego zainteresowania sesją, ani też nie chcę dyskryminować graczy będących na forum od niedawna. Nie tak jak polscy pracodawcy, że chcą pracownika w wieku 18 lat po studiach i z doświadczeniem :P:P
 
Yaneks jest offline