Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2013, 02:08   #12
Tom'Ash
 
Tom'Ash's Avatar
 
Reputacja: 1 Tom'Ash nie jest za bardzo znany
Opis fabuły kojarzy mi się zupełnie ze zdobyciem Drugiej Fortis z Duchów.

Ja natomiast proponowałbym zagrać PDF'ami. Wiadomo jak wyglądają takie oddziały. Niezbyt zaprawione w bojach, nawet i zbyt rozpieszczone. To zależałoby od świata oraz gubernatora planetarnego. Moglibyśmy bronić się przed Eldarami, Orkami czy innymi Tyranidami do przybycia posiłków. Można byłoby tam wpleść dużo psychologii i tego, jak "spasłe" oddziały PDF'ów zamieniają się w prawdziwych żołnierzy Imperatora. Chociaż nawet przystąpiłbym na pomysł w którym, pod koniec gry, cały nasz oddział ginie podczas epickiej obrony jakiegoś kosmoportu czy pałacu gubernatora. Tylko musiałoby to być dobrze napisane .

Jeżeli zaś, GejmMasterowi zależy na dużej umieralności, możemy sobie pyknąć partię jakąś Karną Kompanią. To też byłoby ciekawe. My, jak to my, dostawalibyśmy najgorsze z najgorszych zadań.

A co do samych punktów, tokenów, żetonów itp. itd. jestem na nie. Wprowadziłoby to bałagan i zamieszanie. Jak zawsze powtarzam "za dużo matematyki" .

Cytat:
Napisał Komiko Zobacz post
Jest, ale lipna więc się nie przejmuj.
O jakiej mówisz sesji? Bo sam biorę udział w jednym Warku i nie wiem, czy mam się obrazić na Ciebie .
 
__________________
„Człowiek, poświęciwszy swe życie na dobre uczynki i czynienie dobra, umrze zapomniany i bez słowa podzięki. Jeśli wykorzysta swój geniusz niosąc niedolę i śmierć miliardom, jego imię echem rozbrzmiewać będzie przez milenia. Niesława jest lepsza niż zapomnienie.”

Ostatnio edytowane przez Tom'Ash : 17-02-2013 o 02:12.
Tom'Ash jest offline