Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2013, 16:09   #13
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Cytat:
Na jednego obcego w szeregach mogę pozwolić, ale musi się liczyć z tą całą nienawiścią oraz faktem, że pewne etapy rozgrywki musiałby przesiedzieć lub się ukrywać z braku tolerancji i wstępu w pewne miejsca i wątki fabularne. Taki gracz musiałby być w częstym kontakcie i sugerować różne rozwiązania na bieżąco. Ponadto musiałby jakoś zgrabnie wszystko uzasadnić w historii postaci.
Nie stanowiłoby problemu dla mnie wczucie się w postać Xeno. Jednakże myślę, że sobie raczej podaruję ten koncept - marginalizacja postaci (mimo iż się z nią zgadzam i jest ona uzasadniona) przy pewnym kawałku sesji mi nie odpowiada. Pomyślę jeszcze nad Grynixem, bo koncepcja jest ciekawa.

Ponadto, problemem byłyby tarcia pomiędzy ludzką stroną ekipy, a takowym Xeno. Eldarzy są z zasady aroganccy, Mroczni to świry i ćpuny a Orkowie lubiom siem tszaskać. Kroot mógłby być spokojniejszy, ale to reprezentant skrajnie tribalowej, atawistycznej i kanibalistycznej kultury. Mogłoby to nieźle namieszać na sesji, ponieważ na pewno starałbym się odgrywać postać Xeno zgodnie z jego naturą, a nie z naturą drużynowej współpracy. Mówiąc krócej: polałaby się krew między postaciami graczy.

Cytat:
Tylko coś pieką mnie mocniej spojrzenia purystów
Po zerknięciu na Twoją historię na tym forum, nie dziwię się Tobie... ani im.

Co do potencjalnej postaci człowieka: Rogue Trader, Seneszal, Voidmaster, ew. Archmilitant. Pewne klasy wymuszą pewne schematy, jednakże preferowałbym grę bystrym acz zagorzałym Imperialistą, wierzącym w supremację ludzkości. Lekki (tudzież poważny) hipokryta i oportunista, ponieważ bez problemu nawiązałby krótkotrwałą współpracę z Xenos czy złamał niektóre prawa (w szczególności lokalne, nie Lex Imperialis) dla korzyści swojej i swojego rodu. Nie przeszkadzałoby mu to jednak w pogardzaniu, nienawidzeniu i strzelaniu do swoich xeno-przyjaciół przy najmniejszej prowokacji.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.
Micas jest offline