Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2013, 01:07   #17
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Witam po długiej, długiej przerwie , dopiero co zobaczyłem rekrutację, której założenie - podstawowych postaci i powolnego rozwoju, bardzo mi się podoba
niestety jest już pierwsza w nocy i do rana nie zdołam sklecic postaci - a nie chce grac którąś ze starych. Jeśli ta szósta rano to nie jest termin na bój zabój, to postaram się do opłudnia, max wieczora przygotować postać. Jakoś postów zapewniona ( o ile się odstanę) wystarczy zerknąć na moje wpisy Jeśli termin jest ostateczny, lub nie wyrobie się z stworzeniem postaci, trudno, nie grałem tu z dobry rok, więc nic straszliwego się nie stanie jesli jeszcze poczekam na sesje. pozdrawiam

EDIT: PS jest 2.30 wysłałem postać, praktycznie skończoną
nie to zebym komuś konkurencje rzutem na tasme robił, alem bardzo dawno nie grał i wolałem jednak nie ryzykować , z góry sorki za potencjalnie krótką historię , czasu miałem niewiele a i tak jestem zwolennikiem teorii , że prawdziwa historia postaci pisze się wraz z jej grą, a także wychodzi wraz z grą... Nie napisałem tez o stosunku do innych ras, więc z góry mówie że nie ma żadnych uprzedzeń, jest ich wręcz ciekawy - jak na jego profesję przystało.

PS2 Mortarel, mógbym , a nawet chciałbym powiązać nasze postacie, z moją zresztą to raczje nie jest trudne, ale nie chce uprzedzać dezycji MG, bo przyznaje że czasu na stworzenie postaci miałem niewiele. Niekoniecznie się załapię, choć z drugiej strony przedstawiałem już szerokiemu gronu MG jeszcze bardziej skąpe historie i opisy postaci, a myślę że nie zawiedli się na przyjęciu mnie do sesji

pozdrawiam wszystkich
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 18-02-2013 o 02:41.
Eliasz jest offline