Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2013, 06:33   #18
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
06:23 kończę przyjmować karty postaci...
...których dostałem tyle, że proszę o kilka godzin na przeczytanie wszystkich. Starałem się być na bieżąco, ale wczoraj musiałem iść w kimono o 20 żeby wstać o 3, a w nocy dostałem jeszcze kolejne karty.
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie sesją, jeżeli Sigmar pozwoli to do południa dam znać, które karty wybrałem do gry. Jeżeli nie pozwoli, to zrobię to dziś wieczorem. Pierwszy post w sesji już niebawem!


No więc zdecydowałem o przyjęciu trzech następujących użytkowników jako graczy w sesji:
Mortarel (Niklaus Rondelek)
Svergrim Kearn Valriksson (Helvgrim Torvaldur Sverisson)
kset (Hans Hohenzolern)

Osobiście, gdybym wcześniej nie ustalił limitu na 3 graczy, to przyjąłbym chyba wszystkie z nadesłanych kart. Było ich sporo, ale poziom był naprawdę wysoki, i miałem problem żeby wybrać tylko 3. Żal było odrzucić inne, no ale jak ustaliłem wcześniej, to teraz tego się trzymam.

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie, oraz gratuluję wybranym graczom naprawdę świetnych postaci.
 

Ostatnio edytowane przez Yaneks : 18-02-2013 o 11:21. Powód: Dodanie informacji o wyborze graczy
Yaneks jest offline