Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2007, 19:11   #7
Mruf
 
Mruf's Avatar
 
Reputacja: 1 Mruf jest po prostu świetnyMruf jest po prostu świetnyMruf jest po prostu świetnyMruf jest po prostu świetnyMruf jest po prostu świetnyMruf jest po prostu świetnyMruf jest po prostu świetnyMruf jest po prostu świetnyMruf jest po prostu świetnyMruf jest po prostu świetnyMruf jest po prostu świetny
Cytat:
am Wam do przedstawienia pomysł stworzenia systemu opartego całkowicie w realiach słowiańskich, na pradawnych terenach Polski, Rosji, Słowacji i okolicznych. W czasie przed przyjęciem chrztu Mieszka I i przed rozpowszechnieniem się kultury łacińskiej.
Aaaaaaaaaj - pół roku temu zakończyłem dzieło tworzenia autorki osadzonej w czasach Kazimierza Wielkiego - Corona Regni Poloniae. Dlaczego skończyłem? Zniechęcenie mnie dopadło, bo pisałem wszystko sam. Moi gracze chcieli owszem grać, dopingowali, klepali po plecach, ale teksty pisałem sam...
Znuzyłeo mnie to - napisałem mechanikę, zbrojownię zrobiłem dokładną, z purystycznym zacięciem, wzorując się na literaturze przedmiotu (Nadolski, Nowakowski). Cóż jeszcze? Pościągałem mapy z epoki i rozpocząłem pisanie mitologii. Tu dopadło mnie mzimu wyczerpania.
Gdybyś nieco wcześniej szukał i chciał zmienić epokę z Mieszkowej na bardziej IMO barwne czasy Kazika (Krzyżacy, Brandenburgia, Litwa, Tatarzy, Czesi - raj dla intryg ), to z chęcią bym podjął współpracę. Teraz jednak zainwestowałem w miłość wczesnej młodości - Conana i już po jabłkach...
 
Mruf jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem