Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2013, 00:02   #123
Karmelek
 
Karmelek's Avatar
 
Reputacja: 1 Karmelek wkrótce będzie znanyKarmelek wkrótce będzie znanyKarmelek wkrótce będzie znanyKarmelek wkrótce będzie znanyKarmelek wkrótce będzie znanyKarmelek wkrótce będzie znanyKarmelek wkrótce będzie znanyKarmelek wkrótce będzie znanyKarmelek wkrótce będzie znanyKarmelek wkrótce będzie znanyKarmelek wkrótce będzie znany
Cytat:
Niedaleko za bramą Ayragin wybiegł nagle do przodu, wskoczył w krzaki i wyciągnął z nich (za fraki!) podejrzanie wyglądającą osobę w towarzystwie pisku kogoś małego i dziewczęcego.
- Stój! To jeden z naszych! - krzyknął Aseir, zanim elf zdążył obić Galainowi facjatę.
- Aa... yy... wiedziałem to. - odparł Ayragin stawiając barda na ziemi jak szmacianą lalkę i otrzepując go z pyłu, a następnie skinął głową wychodzącej z krzaków Beevie. Dopiero wtedy drużyna była naprawdę w komplecie.
Ho, ho, ho~~

Cytat:
To znaczy “grać”. Nie dopuszczał do siebie barda, który oferował mu pomoc w grze na instrumencie i nie przyjmował do wiadomości informacji, że zwyczajnie fałszuje.
Ojojoj... chyba niedługo "zgubi" harmonijkę...
Cytat:
Po chwili jednak przyczyna tego precedensu stała się jasna.
- Ukradłaś mi ją! Wiedźmo! - krzyknął, potrząsając Beevie raz za razem w górę i w dół. - Oddawaj! Zaraz ją z ciebie wytrząsę!
Podczas gdy biedna (i tym razem niewinna!) elfka była odwracana nogami do góry, Raam również padł ofiarą kradzieży, tyle że jawnej.
Dlaczego wszyscy zawsze myślą, że jak coś znika, to sprawcą jest Beevie? :<

Yay ^.^ Jakie słodkie, małe stworzonka! <3
Mogę je sobie zatrzymać? :3
Raam ma kota... Beevie może mieć skrzata? (albo kilka! Jaka wydajna byłaby współpraca! Skrzaty odwracają uwagę, ona zgarnia kasę <3)


Nu! I nie zostawiłeś miejsca. Skoro oni sobie idą przez te kilka dni, to Beevie na bank będzie chciała w międzyczasie wyjaśnić "jak to została wrobiona i pokrzywdzona przez złego człowieka, na którym będzie musiała się teraz mścić".
Z resztą... podejrzewam, że inni tez będą chcieli poznać powód, dlaczego musieli ją wyciągać z paki.
 
__________________
"Większość niedoświadczonych pisarzy Opowiada zamiast Pokazywać, ponieważ jest to łatwiejsze i szybsze. Trenowanie się w Pokazywaniu jest trudne i zajmuje dużo czasu."
Michael J. Sullivan

Ostatnio edytowane przez Karmelek : 21-02-2013 o 00:52.
Karmelek jest offline