Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2013, 21:06   #7
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
------------------------------------------------------------------------


Witam, ekwipunek i ubranie maja w nawiasach widełki punktów. Ile wydasz taki stan przedmiotów czy rzeczy dostajesz. Jak macie problem z określeniem stanu ja go wpiszę. Wy podajcie tylko ile punktów i ich opis.

Przedmioty które znajdziecie lub dostaniecie od losu, będą dokładniej opisane. Ich stan, co dają postaci i jakie punkty do czego, i wiele innych.












Mam nadzieję że teraz już lepiej. Jest to moja pierwsza mechanika. Może mieć kilka dziur, ale mam nadzieję że jakoś się da je załatać.

Specjalizację obojętnie którą czy żółtą czy nie. W trakcie sesji będzie możliwość zdobycia więcej. Co potem zamieni się w Profesje.

------------------------------------------------------------------------
 

Ostatnio edytowane przez Nasty : 22-02-2013 o 21:09.
Nasty jest offline